| MeeLy a întrebat:

Bună! Vreau sa dau la Academia de Politie sau la subofițeri, Câmpina. Am doua masele lipsa, credeți ca voi trece proba medicala? Voi fi declarata apt sau inapt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Conteaza si dantura, conteaza sa nu ai dinti lipsa, carii sau alte semne vizibile. Daca zici ca iti lipsesc 2 masele si nu e vizibil cand vorbesti atunci posibil sa treaca cu vederea

Răspuns utilizator avertizat
| Ciprian09 a răspuns:

Mulțumesc, asemeni! când nu mai știi ce sa zici, te legi de ceva inexistent?laughing te ai supărat asa tare păpușă mica?