| adellina a întrebat:

Buna!happy. Ziceti-mi si mie niste vitamine pentru pofta de mancare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Vitamina C e foarte buna te ingrasi imediat.Succes si sper ca nu ai probleme de la mancare!

| poesia a răspuns:

Magne B6

| sergiu a răspuns:

Vitamina B injectabila big grin Faci o cura de 10 bucati cu Vit B1 B6 B12 timp de 20 de zile (1 la 2 zile) si o sa ai o pofta de mancare de o sa vrei sa mananci si frigiderul la orice ora din zi sau noapte happy

| CuppiDoon a răspuns:

Cel mai bine sa iei Fier!

| elvisedy a răspuns:

Am o reteta pentru tine.-elvisedy

| misiik a răspuns:

Proteinele sunt cele care dau pofta de a manca, vitaminele intareste organismul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munca si sportul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitaminele nu ingrasa!

Primul lucru care ne vine in minte cand auzim vorbindu-se despre vitamine este daca nu cumva acestea ingrasa…

Exista, intr-adevar, vitamine care iti creeaza pofta de mancare, insa consumul general de vitamine, in doze optime, nu ingrasa. Daca dieta este echilibrata, nu exista riscul de ingrasare… Sedentarismul si alimentatia incorecta sunt factorii care ne fac sa depasim greutatea corporala normala.

Ca sa te ingrasi ti-as recomanda Peritol, alimente cu multe calorii, batoane proteice si prafuri pentru masa musculara[eu mi-am comandat si abia astept sa vad cum e].