| Denly a întrebat:

Am o problema cu somnul, ma poate ajuta cineva cu un sfat doua? Poate e pe aici vreun psihiatru, psiholog? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lolium a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te mai gandesti atat de tare la ideea ca nu poti sa dormi. Asa faceam si eu (si inca mai fac cateodata)si aveam dureri de cap, sufeream de neatentie, oboseala si multe altele.
Si gandeste-te ca am doar 18 ani.
Lumea exagereaza la ideea cu psihologul sau psihiatrul. Inainte daca le faceai o vizita, erai considerat nebun, acum toata lumea se duce la psihiatru sau psiholog.
Eu iti pot spune de niste pastile pe care mi le-a dat matusa mea in seara dinaintea admiterii la facultate.Se numesc Bien dormir, si contin melatonina, care te ajuta sa dormi mai bine.
http://www.biendormir.ro/

1 răspuns:
| Joker11 a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara-ti somnifere.