| Alexamariana a întrebat:

care sunt simptomele unei sarcini in primele zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Https://www.reginamaria.ro/......nsarcinata

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In primul rand, sarcina NU e o boala ca sa aiba simptome.
Semnele sarcinii nu apar in primele zile. Abia dupa o luna- o luna si jumatate incep sa apara.
Semnele sunt multe, dar nu e obligatortu sa le ai pe toate. Cel mai sigur semn e absenta menstruatiei. In rest, greturi matinale, varsaturi, diverse mirosuri care, desi iti placeau inainte, iti pot provoca greata, durere la nivelul sanilor...etc.