| anonim_4396 a întrebat:

La prima vedere pare sa fie o prostie intrebarea mea, dar vreau sa stiu daca este vreo problema. Am buricul iesit in afara nu ca ceilalti inauntru. Este vreo problema? Sunt baiat si am 15 ani. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La nastere a fost taiat cordonul ombilical mai lung.Cu timpul se mai reduce.

| zeg685 a răspuns:

Nu ma ce ai, esti prost? Tu nu vezi buricu altora cand te schimbi in vestiar inainte de ora de sport rolling on the floor

| Doctorfishadi a răspuns:

Nu! Eu am vazut mai multi copii cu buricul in afara decat inauntru happy!

| CrissNico a răspuns:

Nu normal ca nu este nicio problemahappy
Intrebare ta nu este o prostie daca ai vreo nelamurire in legatura cu ceva intrebi, nu pentru asta este TPU happy
Sper ca te-am ajutat happy

| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Normal ca nu este nicio problema! Unii il au in afara altii inauntru! Asa este!