| Si_Valentin_Adriana_1991 a întrebat:

Buna ziua! Nidoflor se foloseste intern sau extern in vagin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nidoflorul este o crema care se foloseste numai extern, pe pielea afectata sau pe vulva. NU se introduce in vagin!

In vagin se introduc numai capsule vaginale sau geluri speciale recomandate de medic.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce esti infectata vaginal?