| Tpufan123 a întrebat:

un medic stomatolog bun prin Brasov, as lua in considerare si in Bucuresti dar in special in Brasov va rog! Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| QuoVadisss a răspuns:

Buna ziua! Va recomand sa mergeti la dna. Dr. Gavril Elena. A lucrat foarte mult timp la Dentalmed dar a plecat de ceva timp de acolo si acum are propriul ei cabinet in Codlea.

1 răspuns:
| Tpufan123 explică (pentru QuoVadisss):

Multumesc frumos! O sa incerc cat de curand!