| Marilena23 a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutați, de ieri mi s-a inflamat clitorisul, este dureros și ustura, ma mănâncă, simt un disconfort chiar și atunci când merg. In jurul lui sunt niște puncte albe ca niște bășicuțe, iar clitorisul prezintă și o secretie, ceea ce mi se pare foarte ciudat. Țin sa menționez ca aceasta secretie nu este din vagin, ci este de la clitoris. Aseară am făcut spălături interne și externe cu tantumrosa și am aplicat lomexin crema. Ce poate fi și ce sa fac sa îmi treacă? Sunt speriata, va rog sa îmi dați un răspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| laurentiutirei a răspuns:

Du-te la ginecolog!

| vampyremisa a răspuns:

Mergi la ginecolog, nu te mai trata dupa cum ai auzit tu. Doar medicul poate sa iti dea tratament care sa functioneze.