| Anonim2796 a întrebat:

Hey! Mi-am facut un tatuaj acum 2 luni si timp de cateva saptamani l-am dat cu crema, am avut grija de el, apoi am incetat, insa inca nu a ajuns la acelasi nivel cu pielea. Nu ma ustura, nu ma mananca, nu e rosu, nu are bubite sau basicute pe el, doar ca inca este putin inflamat si nu a ajuns la nivel cu pielea. Stie cineva de ce este asa si ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| AnutzaMrrr a răspuns:

Pai trebuie sa te dai cu crema speciala pentru refacerea pielii. Nu trebuie sa stai in soare in orice caz fugi la un dermatologo sau la un salon de tatuaje si intreaba acolo.

| Anonim2796 explică (pentru AnutzaMrrr):

M-am dat cu acea crema vreo 3 sapt in conditiile in care el imi spusese ca ar fi trebuit doar 2 saptamani.