| FD_David_2001 a întrebat:

Bunaa! poti scapa oare de virusul hepatitei b?(complet)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, am vazut la stiri ca la noi au parut cazuri in care pacientii s-au vindecat chiar si de hepatita C, dar descoperita la timp.

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Buna dimineata! Te tratezi alternativ la un medic naturist sau discuti cu al tau medic despre terapia alopata pe care ai putea sa o urmezi. Orice infectie se vindeca, trebuie sa gasesti tratamentul potrivit sau sa ti intaresti imunitatea.