| biorezonanta a întrebat:

Cabinetul de biorezonanta magnetica al dnei dr Alexandru Olga este in Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sese a răspuns:

Iata :http://www.goarticles.com/cgi-bin/showa.cgi?C=1802161
da este in Bucuresti sau bursa.rol.ro/Biorezonanta-medicina-cabinet-Bucuresti-Dr.-Alexandru-Olga-0040723347034.html

2 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Intrebati pe site-ul calivita international

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dr. Alexandru Olga
Cod Parafa 205040 Romania
Medic ce experienta in diagnosticarea si tratarea prin biorezonanta-biofeedback.

Cabinet biorezonanta Bucuresti
Tel. +4 0723347034
medicinabiorezonanta.blogspot.com