| samantha_5298 a întrebat:

Cam care este pretul unui test Papanicolau la o clinica privata in Bucuresti? Stiti vreo clinica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei,
Sunt multe clinici, eu am fost la clinica Marie Stopes, este prima clinica particulara pentru femei.
http://www.mariestopes.ro/despre_marie_stopes-102-ro.html
Fac si reducere pentru eleve si studente si mie mi s-au parut super ok, preturile le gasesti pe site. Te poti interesa si cu ce laborator lucreaza pentru ca e important.

3 răspunsuri:
Laur
| Laur a răspuns:

Samantha, sa te interesezi cu cine lucreaza clinica respectiva, e mai important cine citeste lamele pentru ca de recoltat toata lumea stie sa recolteze. In general pretul e in jur de 50 de lei la cabinetele private ale medicilor.

| mamidvd a răspuns:

La spitalele/maternitati de stat costa aprox 10 Ron. La clinicile particulare 50-80Ron. Dar cel mai important este sa vezi cu cine lucreaza ei, cu ce laborator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam de 200 Ron, insa poti intra pe pagina lor si vei descoperi exact preturile!