| phoenixx a întrebat:

Cam cat ar costa fetele de ceramica? Orice dentist ti le poate pune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nicusor55 a răspuns:

Trebuie sa cauti un doctor dentist specialist pentru asa ceva, ar costa cam 5-6 milioane funda?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Doar cei specializati in asa ceva

| Nicole_8267 a răspuns:

Tehnicianul detanter.nustiu cit costa dar stiu ca pentru acei din fata trebuie mai mult)