| AlexEmerson a întrebat:

Cam cat ar costa un aparat dentar?happy stie careva?thinking normal nu mobilhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

In jur de 2000-4000 lei. Uite un link:
http://www.andreeam.net/2007/07/21/aparat-dentar-fix/

| Bacemi a răspuns:

Costa peste 10 milioane. Pana la 40-50 cred. Dar dupa cum spune si in link-ul prezentat mai jos de alt utilizator, merita. Chiar vorbeam cu niste colegi de facultate despre asta. Cu totii am cazut de acord ca daca ar fi rost de bani am face asta. Nu conteaza estetica. In fond cine comenteaza sa isi vada de treaba lui. E o chestie utila pentru viitor. E greu la inceput insa nu vei regreta pe viitor.

| Coriii a răspuns:

pretul este de 3000 ron pe ambele arcade...
dar nuju sigur in ori ce caz nu te lua dupa noi cel mai bine ar fi sa te duci la un stomatolog si acol vei gasi raspunsul la orice intrebarewinking

| craciunitza_7057 a răspuns:

Eu am dat 17 mil pe partea de sus partea de jos tot atat eee dar eu aveam nevoie doar sus

| bullet513 a răspuns:

De la 10 milioane in sus (1000 ron) dar cel de 1000 ron este METALIC... iar de la 1500 ron sunt cele transparente putin... Bafta big grin

| vladzatto a răspuns:

11 milioane am eu