| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o masca chirurgicala?
Si poti cumpara de ex 2? sau trebuie neaparat un pachet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eni a răspuns:

50 de bani bucata la farmacie, si se vinde la bucata.

4 răspunsuri:
| kllass a răspuns:

Vreau sa cumpar si eu Allina la banii astia. M-am scos.

| marga09 a răspuns:

Eu mi-am luat de la un magazin de tehnica medicala cu 0. 80 ron bucata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te apuci de chirurgie? 50 de bucati costa 9, 05 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le folositit la scoala?