| Alinaalian1234 a întrebat:

Cam in cate ore isi face efectul ceaiul chinezesc antiadipos?
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Te referi la efectul laxativ, desigur. Pana in 8 ore. Sa nu faci abuz de acest ceai, iti poate crea probleme la intestinul gros.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O cunostinta de-a mea l-a testat.
Bea de o saptamana si deja sunt vizibile efectele.A slabit vizibil in cateva zile!
Neplacut e ca dimineata vei simti nevoia cumplita de a merge la baie.Are si efect laxativ. Daca bei doar seara, nu vei avea probleme in timpul zilei, ci doar dimineata.Trebuie sa recunosc ca exista si ceva efecte negative:
prietena mea s-a simtit cam ametita si avea o stare generala nu tocmai grozava!
Eu te sfatuiesc, daca tot vrei sa-l testezi, sa o faci cu precautie!
Te pup!