| Bybyutzzzz a întrebat:

Cam pe la ce varsta, baietii incep sa produca sperma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

>12

| LionelAndres a răspuns:

Depide de fiecare 12 13 14 ani cam asta e media

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In carti scrie campe la 11-12, dar mie mi s-a intamplat pe la 10 ani, iar acum am 13

| bya2011 a răspuns:

12-13-14 happy cred

| icEE a răspuns:

Pe la 14 ani.

| Darkness02 a răspuns:

11-14 ani!

| andreey97 a răspuns:

13-14 aniwinking