| CrissRonnye7 a întrebat:

Cand costa operatia de deviatie de sept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Daca esti asigurat la casa de asigurari de sanatate, cu platile la zi, nu te costa nimic. Exceptand "atentiile", uneori obligatorii, oferite doctorilor si asistentelor.

Iti trebuie trimitere de la medicul de familie catre sectia de ORL.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! În Câmpina, la spital verisoara mea a dat 500 de lei.Desi doctorii au salariu, si inca unul buun, tot vor acea "atentie".Da-i cat doresti tu, dar nu uita de biletul de trimitere.

| Daria7238Dragutza a răspuns:

Depinde de ce judet se afla spitalul