| Mihaela02020 a întrebat:

Cand eram mica m-am ars pe piciorul drept cu ceara.Si acum am o cicatrice destul de mare.Mai am cum scapa de ea? A inceput sa ma deranjeze

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| InvatamProgramare a răspuns:

Exista operatii estetice prin care inlocuieste acea piele cu piele din alte zone. Tine de chirurgie plastica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu gelul cu extract de melc de la LifeCare. Este foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu operatie estetica poți scăpa.