| anonim_4396 a întrebat:

Am o cicatrice de la o arsura de cand eram mica pa bratul drept. Se poate face o operatie de corectare a acesteia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Stiu sigur ca ecxista un spray care trateaza cicatricele recente si mai vechi.(dar nu mai tin minte denumirea sprayului)si numai e nevoie de operatie.

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Ar trebui sa te interesezi la un chirurg. el iti poate da mai multe detalii.

| kitiku a răspuns:

Cred ca da. S-ar putea sa faca la chirurgie plastica si reparatorie dar trebuie sa te interesezi putin

| kitiku a răspuns:

Cred ca da. S-ar putea sa faca la chirurgie plastica si reparatorie dar trebuie sa te interesezi putin