| Anomim2025 a întrebat:

Când o fată își face operație să își pună silicoane, doctorul montează o pompa la sâni după care începe să le umfle?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Loool... nu

| Freya1 a răspuns:

Nu.....Este siliconu o chestie ca si grlatina care se introduce in san.Cine ti-a zis de pompe laughing

| Crackman a răspuns:

Ii taie tata si in nauntru ii indeasa siliconuwinking.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nuu, se introduc niste "piese" din silicon (implanturi) care pot avea diverse forme si marimi. In poza ai niste implanturi rotunde.
http://www.art-estetica.ro/imgUpload/img69lng1.jpg

| Deliiiia a răspuns:

Bună, în mod normal se introduce un silicon în sân prin operație chirurgicală. Există însă în cazul femeilor cărora le-au fost extirpat sânul printr-o operație menită de a înlătura cancerul la sân o procedură ce are la bază o pompiță, însă efectele sunt mult mai mici.

| AnoAnonima0 a răspuns:

O deseneaza cu markerul ca sa poata taia si sa stie forma sanului apoi pe masa de operatie îi baga siliconul in san.

| nitromonkey88 a răspuns:

Nu. Implant. Cauta pe google laughing