| InYourMind a întrebat:

Care brânză este cea mai săracă în grăsimi/calorii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Quark. Daca nu gasesti quark, atunci merge si aia de vaci dar DEGRESATA cum trebuie. happy

| gabicoo a răspuns:

Brânza de iepure! Dacă știi ce înseamnă îți dau nota 10 pentru întrebare!
N. B. Nu e vorba de ceva obscen aici!

| Lukasssz a răspuns:

Depinde daca ciobanu` e bogat ca Becali inseamna ca branza e bogata in grasimi/calorii iar daca ciobanu` e sarac atunci si branza e saraca in grasimi/ calorii.

| Vântulalb a răspuns:

Branza slaba de vaci. Atentie, este si grasa.