| laviniaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna crema care ajuta la inlaturarea celulitei-vergeturilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai bine sa mergi la o sala de fitness. Cremele din ziua de azi mai mult reclama de ele,se intampla ca la unele sa le face bine,iar la altele sa nu le faca nimic.
Mai sanatos si mai sigur este prin munca, adica prin exercitii.
Uite aici cateva daca te intereseaza, mai multe poti cauta si tu pe net ca sunt o gramada http://www.kudika.ro/......-fund.html

| titisan70 a răspuns:

Crema de zahar ars sau crema de vanilie care se gaseste in eclere.