| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este cea mai sensibilă zona (cea mai sensibilă zona localizata/ de la nivelul gâtului!?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DorelExpertu a răspuns:

As zice ca aorta, dar probabil nu s-ar prinde astia de gluma.

Da-i in barbie si da-i bine.

| Gamer4Fun a răspuns:

Cea mai sensibila zona a gatului(dac vrei sa bati pe cineva) este parte cu corzile vocale, daca ii dai foarte tare in zona aceea (nu cu pumnul) o sa doara foarte tare

| Gamer4Fun a răspuns:

Inca un sfat daca te ia cineva la bataie il poti nimici in 30sec. asa:
1. Lovitura urechie stanga (nu cu pumnul)
2. Lovitura gat (nu cu pumnul)
3. Lovitura burta (cu pumnul)
4. Lovitura rotul (cu pumnul)

Cel mai probabil atacatorul o sa isi revina in 15min (daca il lovesti foarte tare)