| micutzagirl a întrebat:

Care este dinferenta intre ceaiul verde obisnuit si ceaiul verde antiadipos? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Eu folosesc ceai antiadipos cu ginseng ma ajuta sa dau jos din... kg sunt multumita de el costa cam 10 ron 30 de pliculete [ cutie verde cu un chip de fata pe ea] banuiesc ca intrebi pentru a slabi nu? iti face purgatie si nu ti mai este asa foame

| micutzagirl explică:

Va rog sa imi raspundeti din ce stiti (experienta proprie), nu din ce gasiti pe net sau ce credeti voi happy mersi!

| micutzagirl explică:

@ EUSIATIT, nu neaparat pentru slabit. am auzit ca este bun pentru organism happy

| BlondyBlue a răspuns:

Ceaiul verde normal se gaseste la pliculete si nici nu e scump...insa la inceput o sa te doara o leaca burta, ceaiu te ajuta sa te duci la baie tongue asa ca sa fii atenta cand il bei ca sa nu te trezesti ca esti in oras la un suc sau cu prietenii si trebuie sa fugi la baie. difera de la persoana la persoana... ceaiul verde antiadipos se bea de obicei seara inainte de culcare. O singura ceasca.