| VladdNaruto a întrebat:

Care sunt cele mai slabe tigari din Romania care se gasesc la orice magazin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tigarile slim

| zHeArTz a răspuns:

Kent 1

| ElHuron a răspuns:

Mi se pare ca, kent 1 dar nu stiu exact daca se gasesc la orice magazin sau daca se mai fabrica