| Gsix a întrebat:

Care sunt efectele negative ale marijuanei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iata-le pe toate aici,
http://sanatate.acasa.ro/......51631.html
Te pup!

4 răspunsuri:
| Bull4ever a răspuns:

Ca orice drog marijuana are efectele ei pe moment: halucinati, asa zisele filme, si 3d laughing normal
Dar nu provoaca dependenta cum o fac etnobotanicele.

| membrulcelmainou9238 a răspuns:

Nu sunt efecte negative
dar e ilegala

| DraKeSTF a răspuns:

Marijuana este un medicament! Calmeaza dureri si ajuta la alte boli etc. In unele tari bolnavii pot cumpara de la farmacii anume marijuana.Nu este legalizata deoarece fiecare tiar planta si asa lor nu lear iesi profit de pe urma ei!

| eddie20 a răspuns:

Ca poate provoca dependenta cred..desi cunosc pe cineva care fuma aproape zilnic si acum nu mai fumeaza deloc si nu are nici o problema.