| Anamariaebuna a întrebat:

Cat ar costa o operație de rinoplastie (aproximație) și la ce varsă ar fi indicat sa ți-o faci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Oricand dupa implinirea varstei de 18 ani, cand nasul si osatura fetei si-au incetat cresterea si se pot lucra pe ele.
Operatia o poti face dupa 18 ani si cand iti permite buzunarul sa o platesti, ca-i destul de scumpa.

1 răspuns:
| Anuket a răspuns:

Caută pe Youtube rinoplastie și găsești foarte multe explicații de la cele care și-au făcut. La unele e posibil să menționeze prețul în comentarii dacă nu se află în video.