| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa iti pui o masea? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Buna

Intr-adevar, un implant este intre 600-1000 de euro, in functie de lucrare si tarifele stomatologului.
Mergi cu incredere la un stomatolog, la o consultatie, vei primii detaliile necesare si apoi cand vei dispune de bani, iti vei face dintele.
Daca iti este spart doar o jumatate si cealalta jumatate este sanatoasa (si nu cariata integral) atunci teoretic, iti va imbraca dintele.
Dar in primul rand mergi la o consultatie.

36 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa iti puna un implant, dar depinde unde e situata maseaua, cum sunt maselele de pe linga ea, mai multe chestii. In ce oras esti? Iti pot recomanda in Iasi sau Bucuresti, posibil si in Bacau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Cred ca trebuia scoasa. cred ca undeva la 1500 de ron costa sa imi puna o masea. stiu la cine sa merg problema e alta, banii...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

You and me both...

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

2 lei la coltu strazi

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca vrei calitate dr ahmad jbara cel mai tare tati\

uite ce dinti am eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sunt covins verginico laughing