| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o extractie de masea? Pentru adulti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Depinde la ce Stomatologie te duci.straight face. Costa in jur de 50-60 de lei. thinking

| AvalohAlyn a răspuns:

In jur de 60-80 de lei costa o extractie de masea, pretul se difera de la o clinica la alta, de la un dentist la altul.

| cretzufinish a răspuns:

Sapt trecuta am fost la o stomatologie particulara pentru tratare masea si am luat si tarifele de la extractie big grin :
Extractie simpla 60 lei
Extractie intermediara 100 lei
Extractie complexa, cum sunt maselele de minte... 150 lei
Din Galatiwinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La mine in oras e 35 daca e simpla. Daca se ajunge pana la chirurgie dentara, ajunge si la 150 de lei.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depindewinking
Unii cer mai mult, alti mai putin big grin
Cam 60 lei cel putin big grin

| madalinutza a răspuns:

Intre 50 si 100 de lei

| octavianpas a răspuns:

Depinde de cabinet.

| albinuta_2886 a răspuns:

Eu am dat 40 de lei.

| ÅñdRa a răspuns:

Depinde unde te ducibig grin
de obicei una normala costa in jur de 50leihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde ce ai la masea eu am avut 3 masele de curatat scos nervi si plombate si ma costat 8 milioane in bucuresti cu tratament cu tot

| lia_2315 a răspuns:

30 ron am platit eu