Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un peeling chimic pentru fata la dermatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CSGOGlobalMaster23 a răspuns:

500 de lei laughing

| Ingrijoratprost a răspuns:

Eu am facut doua in decursului anului trecut si pentru fiecare am dat undeva la 150 de lei. Depinde probabil si de dermatologul la care mergi dar eu am platit undeva intre 130-150 de lei. Nu mai stiu exact cat dar in jur de acest pret se invarte. Mai mult de 200 in orice caz e imposibil pentru ca este un proces exact si nu necesita interventii speciale sau alte lucruri de genul.