| Voucher a întrebat:

Cat de sanatoasa e Ciorba de Burta (Vita)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Foarte sanatoasawinking Doar ca are un continut mai ridicat de grasimi.

2 răspunsuri:
| Essence a răspuns:

Fiti linistiti, ciorba de burta contine carne de vita care este foarte sanatoasa pentru organism.

consumati cu incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata happy. e foarte buna ciorba de burta mai aleas dupa ce ai baut mult asa am amuzit. Bafta