| syscom a întrebat:

Cat ma ingras de la o punga de seminte?

sau de la o acadea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elenabzz a răspuns:

Nesemnificativ, doar daca le consumi in cantitati mari poti avea probleme de genul

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Copii ma, nu ii mai jigniti aiurea, pur si simplu a intrebat ceva care nu stia la varsta aia.Is curios din desteptii care comenteaza daca ar putea dezvolta teorema lui lagrange sau determinismul vs liberul arbitru? sunt chestii pe care unii nu le stiu si altii le stiu si tot asa, nu trebuie sa ii facem prosti, pentru ca oricine iti poate demonstra si tie ca esti la fel!

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu mai exagerati atata. laughing)
Ffffffffffffffff putin, deobservabil. laughing

| Broadband a răspuns:

rolling on the floor hai ca asta e buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing laughing Romani=Cei mai mari idioti