| anonim_4396 a întrebat:

Cât poți slăbi într-o lună mâncând sănatos(fără să te înfometezi) și făcând sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1 kg pe săptămână.

| Adry05 a răspuns:

Depinde și câte kg ai acum și cât de rapide ai arderile de la 1 la 3 sau chiar 5 kg pe săptămână

| Maia55 a răspuns:

Nu toți slăbim în același ritm. Dar sănătos este între 1 și 2 kg pe săptămână, deci între 4 și 8 pe lună.

| HenryPericol a răspuns:

Pana în 10-15 kg dacă ai cu adevărat voința.
Succes la slăbit.

| RAY a răspuns:

Dar de ce trebuie sa mancam sanatos o luna si apoi ce facem punem dublu pe noi, de ce nu intrebati cum pot avea un stil de viata sanatos nu aberati cu diete de o luna, mancarea sanatoasa poate ingrasa, calorile sunt calori dar conteaza si calitatea hraniei, ca degeaba bagi in tine 1000 de cal din dulciuri vs 1000 de cal din carne din peste