| anonim_4396 a întrebat:

Cât poți slăbi într-o lună mâncând sănatos(fără să te înfometezi) și făcând sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde și câte kg ai acum și cât de rapide ai arderile de la 1 la 3 sau chiar 5 kg pe săptămână

| RAY a răspuns:

Dar de ce trebuie sa mancam sanatos o luna si apoi ce facem punem dublu pe noi, de ce nu intrebati cum pot avea un stil de viata sanatos nu aberati cu diete de o luna, mancarea sanatoasa poate ingrasa, calorile sunt calori dar conteaza si calitatea hraniei, ca degeaba bagi in tine 1000 de cal din dulciuri vs 1000 de cal din carne din peste

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1 kg pe săptămână.

| Maia55 a răspuns:

Nu toți slăbim în același ritm. Dar sănătos este între 1 și 2 kg pe săptămână, deci între 4 și 8 pe lună.

| HenryPericol a răspuns:

Pana în 10-15 kg dacă ai cu adevărat voința.
Succes la slăbit.