| pandelcostin a întrebat:

Cate kilograme trebuie sa aiba un baiat de 1.66m?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

In functie de conformatia musculara cam 56-60kg.

| KoWalSky a răspuns:

In jur de 50kg-60kg

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat ce vârstă ai ( şi eventual ce greutate ai )...

Dacă vrei, poţi să-ţi faci un calcul la linkul :
http://www.dietetik.ro/info/calculator

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Până în 55 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, trebuie sa scazi 10 din inaltime... deci trebuie sa ai 55 kg. BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 59-63

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Trebuia sa ai atatea kg incat sa nu depasesti cati cm ai dupa 1 m happy

| rogvaiv10 a răspuns:

Nu e o regula. Ai putea avea 45-50 kilograme, depinde si de greutatea oaselor.

| Crisy1999 a răspuns:

Aproximativ 60 kg

| ForYouu a răspuns:

60 kg