| aligdum a întrebat:

Ce alternative am la Botox?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sa te multumesti cu propriile tale buze sau, daca ai bani, sa-ti faci un implant in buze.Si chirurgii esteticieni ar castiga o paine.

| Zenithf a răspuns:

Mandria, si o mai buna parere de sine. Dumnezeu te-a facut asa cum esti, sa fi mandra ca esti lucrul mainii Lui.
Domnul fie cu tine.

| thealchemist a răspuns:

Sa-ti cladesti respectul de sine pe alte baze.

| Atotstiutorul a răspuns:

Ulei de gatit!

| ary a răspuns:

Un nou produs este crema Lacura Wrinkle Stop, nu stiu daca se gaseste la noi. Ar mai fi Serumul Biozon Double Efect, cica ar avea o actiune vizibila aproape imediata http://www.dasolutii.ro/......0-ml.html.

| aumih16 a răspuns:

Doamne iarta-ma si pazestelaughing

| adiag a răspuns:

Exista 5 categorii de fillere si microimplanturi pe diferite criterii. De la profunzimea injectarii pana la potentialul alergizant, efectul stimulator, origini (naturale si derivate). Poti schimba Botoxul cu un filler dermic potrivit.