| middle654 a întrebat:

Ce credeti despre traficul de organe, traficul de carne vie din Romania. exista? ati avut prieteni/cunostinte care era sa fie racolati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca exista, mai ales in Romania, cat si peste hotare. Anul trecut o fata a fost abandonata intr-o balta de sange, fara organe, marginea unei comune din judetul in care traiesc (CL). N-am cunoscut-o pe fata aceea, dar am auzit la TV si de la cunostinte. Iar despre traficul de carne vie s-a comentat foarte mult la emisiuni si stiri. Fete din Romania sunt rapite si duse la produs in strainatate. Trist, dar adevarat.