| MoltenMoon a întrebat:

Ce crema cu aloe vera este extrem de buna pentru fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Farmec,Nivea

| awspam a răspuns:

Niciuna nu e buna, contine grasimi sau extrasi care astupa porii pieli pe unde pielea elimina toxine si in felul asta se fac cosurile, pana mea, sa te speli pe fata e mai sanatos decat sa stai cu crema aia pe piele

| andreeaAndreeaB a răspuns:

Buna eu folosesc o crema de la farmec cu extract de aloie vera este buna pentru tipul meu de ten, nu prea conteaza daca pentru mine este buna sau pentru altcineva conteaza ca tie sa ti se potriveasca conteaza daca o folosesti pentru hidratare sau pentru niste probleme dermatologice si tipul tau de ten conteaza mai multe poate daca imi da-i mai multe detalii te pot ajuta sa alegi ceva mai bun ( aloe vera este pentru regenerare poti sa incerci si una facuta in casa )

| Zahhak a răspuns:

Nivea q10

| Ev0luti0n a răspuns:

Cauta LARAwinking

| catalinaco9 a răspuns:

Http://www.farmec.ro/......a-300.html
Este foarte buna! O folosesc si eu;)