| Art a întrebat:

Ce crema hidratanta pentru fata asi putea folosi?

happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Elmiplant, eu sunt foarte multumita de ea.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la Vichy, este de ultima generație, are la bază apa termală.
Pa, pa.

| cretzufinish a răspuns:

O crema adecvata tipului tau de ten: gras, mixt, normal.

| Lawrence a răspuns:

Nivea Q10, nu am incercat-o dar cred că e buna.

| caramelO a răspuns:

In primul rand depinde de varsta pe care o ai si de tipul de ten. Daca nu stii ce fel de ten ai atunci citeste articolul dp acest site sunt sigura ca iti va fi de folos http://www.topsanatate.ro/articol/tipuri-de-ten-19224.html. Eu folosesc de multi ani crema de la loreal hydrafresh si sunt foarte multumita de ea. Dupa ce afli tipul de ten poti sa ne spui si atunci iti recomandam o crema potrivita. pupic :):)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uriage

| beka a răspuns:

VICHY Aqualia Thermal Fluid Hidratant(Concentrat hidratant 24 h contine microdifuzie de apa termala, bogata in minerale rare, fluid hidratant catifelat formulat pentru pielea sensibila)-65 Lei