Întrebare recomandată | conydraga a întrebat:

Ce este mai bun pentru imbunatatirea memoriei, lecitina simpla sau memo plus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
32 răspunsuri:
| DnZ05 a răspuns:

Eu recomand ceva naturist.Sunt niste pastile care contin untura de peste(stiu ca suna foarte scarbos, nici mie nu imi plac).Iti recomand sa incerci, pestele face foarte bine la memorie.

| toader2012 a răspuns:

Memo plus