| toni_8445 a întrebat:

Ce gramaj de ciocolata neagra se consuma zilnic pentru cei care nu se pot concentra

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ciocolata nu se consumă în exces, cum de altfel niciun alt aliment nu se consumă în exces, s-a spus nu demult şi la tv că este recomandat consumul de ciocolată maxim de 2-3 cubuleţe, nu mai mult.
Ce-i prea mult strică, mai răruţ, că-i mai drăguţ!
Te pup!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
2-3 cubulețe la 2-3 zile, nu zilnic!
Pa, pa.