| Andruta a întrebat:

Ce mananci atunci cand ai pojar? Funda celui care raspunde primul`

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Lucruri uşoare cum ar fi:o supă, iaurt, compot, multe lichide pentru hidratarea corpului. Sănătate multă.

6 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Stiu.doar.ca.trebuie.sa.mananci.mancaruri.fierte

| ancutsa410 a răspuns:

Poti sa mananci orice

| Alecsandraa97 a răspuns:

Mananaci ce ai mancat si pana acum, din cate stiu eu ca nu am mancat altceva happy, deci mananci ce vrei tongue

| escroaca a răspuns:

Eu nu mancam dulciuri thinking [ stiu sigur] in rest nu'mi mai amintes :*

Sa te faci biiinebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu... Întreabă un medic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...si eu am si vreau sa ma documentez laughing