| Gabriel2424 a întrebat:

Ce parere aveți de minoxidil 5#, are efect si daca ai matreață?
Aveti idee ce analize trebuie facute pentru analiza firului de par si cam cât ar costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru matreata nu are efect, doar pentru regenerarea parului.
Daca ai probleme cu mătreață e posibil sa ai seboree, Nizoral e bun.