| svenhassel13 a întrebat:

Ce părere aveți de Nestea? Dar de ceaiul negru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nestea nu e ceai, e apa cu aroma si coloranti. Ceaiul negru e bun, mai ales daca vrei sa inlocuiesti cafeaua.

| Lukasssz a răspuns:

Nu imi plac. Nici una, nici alta.

| 1997onur a răspuns:

E buna îmi place uneori beau și nestea ceai

| Anuket a răspuns:

Mai bine îți faci singur ceai. Nu durează mult.

| Crescent a răspuns:

Mie nu imi place niciuna din ele.

| vasile2222 a răspuns:

Incearca si ceai verde.

| anonimus010101110 a răspuns:

E bun, nu zic nu, dar dar mai bun e ceaiul natural, iar cat despre ceaiul negru nu stiu ca n am incercat

| AYKSSSSSSS a răspuns:

Despre nestea am o parere proasta. Nu e kool sa bei ceai cu 40 de arome si colorantii. Ceaiul de casa este mai bun, il poti personaliza dupa bunul plac si eu ok. Ceaiul negru nu e preferatul meu, dar e un inlocuitor excelent al cafelei,

| Mariaaaaaaaaaaaaaa00 a răspuns:

Ceaiul negru este un ilocuitor foarte bun al cafelei. nestea=cola dupa parerea mea