| user09 a întrebat:

Ce parere aveti de Spitalul Militar Central Bucuresti, am nevoie sa fac o operatie de deviatie de sept, asta intra la chirurgie plastica, e un spital de incredere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vlelupu a răspuns:

Deviatia de sept tine de chirurgia ORL. Spitalul Militar Central din Bucuresti este unul dintre cele mai performante spitale din tara.