| AlinElle89 a întrebat:

Ce parere aveti despre batoanele de slabit FIBROBAR? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Sunt bune, cu conditia sa nu mananci si mancare si batoane.Plus sa faci si sport.

Sper ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca aceste batoane trebuiesc ajutate si cu sport nu? doar asa se va vedea cat de bune sunt.si mai tarziu sfectul lorwinking

| Siracuzia a răspuns:

Sincer,eu mai iau din cand in cand de pofta, dar ca sa vezi rezultatele trebuie sa incerci pe termen lung acest baton.

| nodeerskulls a răspuns:

Sunt nsite porcarii. Nici un aliment nu te face sa slabesti miraculos daca il mananci. O dieta echilibrata cu deficit caloric e mult mai buna.

| Bogdan4688 a răspuns:

Nu sunt foarte bune.

| Victor979 a răspuns:

Nus bune nimic nu ajuta

| AdelaElena20 a răspuns:

Pai daca tii cat de cat un regim, ai o activitate sportiva, sau macar sa faci miscare cred ca ajuta...