| FeFy` a întrebat:

Ce parere aveti despre Cavit Memo? Da rezultate? ingrasa? nu vreau sa ma ingras, dar am auzit ca te ajuta mult la scoala...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Sunt o tâmpenie acest gen de pastile
nicio pastila nu e buna pentru memorie

1 răspuns:
| Andreeea21 a răspuns:

Buna, e cam tarziu sa-ti dau acest mesaj...dar nu conteaza. Eu am luat cavit memo si pot sa-ti spun ca sunt foarte bune la gust dar da si rezultate. Adica tii minte lectiile pe care le-ai invatat, nu ingrasa dar nu au voie sa consume cei care au diabet. Sper ca ti-am fost de folos.
P.S. Deja am cumparat ieri 2 cutii si 'imi incarc bateriile pentru memoorie'...