| Lightmeup a întrebat:

Ce parere aveti despre ceaiul verde antiadipos?
Ati dat ceva kg jos, daca l-ati consumat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Onutsu a răspuns:

Prostii.ce ceaiuri mai? eu am slabit in 2 ture in total in jur de 65-70 in 10-12 luniwinking in prima tura cand m-am pus am dat 30 iar dupa aceea am avut niste probleme si am pus pe mine 40 dar le-am dat jos inapoi. te ajut eu sa le dai daca vreiwinkingdaca vrei id: onutsu_93 cum vrei tuwinking dar.nu folosii ceaiuri oh go on

3 răspunsuri:
| cristinuka_8768 a răspuns:

Ceaiul verde antiadipos ajuta doar daca este consumat alaturi de o dieta echilibrata.
pe mine ma ajutat sa dau jos vreo 5 kg( tin sa precizez ca eu nu tineam regim alimentar, dar faceam mult sport)
funda?

| Lightmeup explică:

Da, am uitat sa specific ca tin si o dieta de 1700 de calorii si nu reusesc sa slabesc mai deloc...rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul acesta consulta te rog un medic nutritionist! ar fi trebuit sa dea ceva rezultate!