| Harlow a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la Doppelherz? Eu as dori sa-mi iau pentru par, pentru un "surplus" de vitamine necesare lui deoarece programul de la serviciu, oboseala in principiu, imi cam impiedica alimentatia sa decurga normal( 3 mese pe zi, gustari intre, etc whatever)? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orice, dar orice supliment, nu poate înlocui alimentația naturală.
Sunt cuie de sicriu cumpărate din timp.
Ritmul vieții trebuie să fie 8-8-8.
Ce furi de la un 8 se scade din lungimea vieții. Furi zilnic scade zilnic.
Mănâncă când ți-e foame.
Că ești la serviciu nu-i o scuză.
Un măr, un ou fiert, o ciocolată, iată un snack.
Când ți-e sete bei.
Când ți-e dor, iei prietena în brațe.
Suplimentele sunt ca femeia de cauciuc. Excită dar nu satisface.
Așa zicea și prietenul meu Puiu, chimist, membru corespondent al Academiei Române.

| Donsavas a răspuns:

Nu cred intr o firmă anume. Exista analize pentru vitamine da sunt costisitoare. Le poti face sa observi dacă e o diferenta, altfel n are rost sa discutam de calitatea produselor.